Slide 1 of 1
  • Picture

TanaEye-Brow WaterproofPaleta do brwi

Brak w magazynie

Zwykle Dostawa:

sob., 22.05.2021

Szczegóły produktu
Kompaktowy puder sprawdza się również idealnie jako cień do powiek i jest także wodoodporny/półtrwały. W celu dokładnego pociągnięcia linii i nadania brwiom indywidualnego kształtu, zestaw zawiera sześć szablonów Star Brow o różnych kształtach, aby przy pomocy aplikatora (gąbeczka do nakładania) lub pędzla uzyskać optymalny efekt stylizacji brwi. Taki sposób nakładania sprawia, że makijaż brwi wygląda bardzo naturalnie. Wersje Dark i Blond, zawierające trzy różne odcienie kolorystyczne, można nanosić w podanej kolejności lub dopasować indywidualnie do koloru brwi. Wersja Dark w odcieniach ciemnego brązu, antracytu i średniego brązu dla ciemniejszych rodzajów włosów. Wersja Blond w odcieniach jasnego brązu, szarego i szarego brązu dla jaśniejszych typów włosów. Wodoodporny puder do brwi zapewnia długotrwały efekt i utrzymuje intensywność koloru po bezpośredniej aplikacji. Zestaw Tana Eye Brow zawiera 6 szablonów, pędzelek do brwi oraz aplikator do cieni (gąbeczka do nanoszenia) i lusterko w praktycznym pudełku.

  • Efekty: Wodoodporny, Modelujący, Kryjący
Użytkowanie
Za pomocą pędzla do brwi nałóż pożądany kolor brwi wraz z kierunkiem włosów i nadaj jej odpowiedni kształt. Aplikator do cieni do oczu (gąbka do aplikacji) nadaje się doskonale do nakładania koloru za pomocą szablonów. Brwi można dowolnie wyregulować, nadając im odpowiedni kształt zgodnie z konturami szablonów.
Składniki
TALC, MAGNESIUM STEARATE, PPG-2 MYRISTYL ETHER PROPIONATE, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891
Wysyłka i dostawa