-48%
Picture
-48%
Image placeholder
Image placeholder

OPI Nail Lacquer Nutcracker Collection Lakier do paznokci

Zwykle Dostawa:

pt., 3.12.2021 - wt., 7.12.2021

Szczegóły produktu

O OPI:

Założona w 1981 roku firma OPI była pierwszą marką skierowaną do profesjonalnych salonów pielęgnacji paznokci. W 1989 roku OPI zrewolucjonizowało rynek lakierów do paznokci, wprowadzając pierwsze 30 odcieni lakieru 30 Nail Lacquer Shades. Słynna buteleczka, duża różnorodność kolorów, wysoka jakość produktów i unikalne nazwy są do dziś legendarne i wywarły trwały wpływ na branżę lakierów do paznokci. Niektóre z pierwszych lakierów OPI Shades są do dziś znane na całym świecie – Alpine Snow, OPI Red, Malaga Wine – i stały się one tak popularne, że nadal znajdują się w czołówce sprzedawanych produktów! Od ponad 25 lat każdy lakier do paznokci OPI to „Massage in a Bottle” – wiadomość w butelce. OPI kreuje w ten sposób kulturę koloru i pomaga konsumentkom w ich samorozwoju.

Kolekcja OPI Nutcracker

Boże Narodzenie 2018 było magiczne! OPI zabiera wytwórnię Disneya na wycieczkę do krainy dziadka do orzechów. Lakiery do paznokci OPI są prawdziwymi prezentami i łączą w sobie bogactwo klasyki Disneya – „Dziadka do orzechów” i „Cztery królestwa” – w 12 limitowanych kolorach.

Użytkowanie

Krok 1: Przygotowanie paznokci! Stary lakier zmyć przy użyciu zmywacza OPI Nail Polish Remover. Obciąć paznokcie i nadać im odpowiedni kształt – piłować zawsze w jednym kierunku, aby uniknąć złamania paznokcia. Nanieść OPI ProSpa Cuticle Exfoliating Cream, odsunąć skórki i usunąć zadziorki. Na koniec umyć ręce, aby usunąć resztki skórek.

Krok 2: Nanieść OPI Natural Nail Base Coat – przygotowuje on powierzchnie paznokcia, zwiększa przyczepność lakieru i zapobiega odbarwieniom.

Krok 3: Nanieść dwie warstwy lakieru OPI Nail Lacquer. W celu pełnego pokrycia paznokcia w każdej warstwie wykonać trzy pociągnięcia pędzelkiem – jedno w środku, a kolejne dwa po bokach.

Krok 4: Nanieść top coat OPI. Należy pamiętać, aby pokryć nim również niepomalowane krawędzie paznokci, tak aby zapobiec złuszczaniu się lakieru.

Składniki
Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Alcohol Denat./SD Alcohol 40-B, Nitrocellulose, Isopropyl Alcohol, Tosylamide/Formaldehyde Resin, Triphenyl Phosphate, Trimethyl Pentanyl Diisobutyrate, n-Butyl Alcohol, Camphor, Benzophenone-1, Dimethicone, CI 60725 (Violet 2).
Wysyłka i dostawa