Picture
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

NARS Audacious Claudette Collection Szminka

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

Zwykle Dostawa:

pon., 25.10.2021

Szczegóły produktu

AUDACIOUS LIPSTICK – cztery nowe odcienie kolorystyczne popularnej, luksusowej satynowej formuły do ust. Zostały nazwane na cześć kobiet, które w życiu François Narsa stanowiły źródło inspiracji, a mianowicie na cześć jego matki, Claudette Augustine i babć (Léa oraz Ginette). Luksus w czystej postaci, który w niezwykle gładki sposób niczym satyna otula skórę, zapewniając wysoką siłę krycia po zaledwie jednej aplikacji. Śmiałe, niesamowicie nasycone kolory gwarantują uczucie nawilżenia, lecz nie rozmazują się przy tym ani nie spływają. Swoistą ozdobę stanowi tłoczone logo NARS.

NIESAMOWITY LUKSUS I WYSOKA SIŁA KRYCIA BEZ UCZUCIA CIĘŻKOŚCI

Bardzo delikatną, kremową formułę można zaaplikować w płynny i równomierny sposób, uzyskując przy tym pełną siłę krycia po zaledwie jednej aplikacji.

HARMONIJNE, NASYCONE KOLORY, KTÓRE NIE ROZMAZUJĄ SIĘ ANI NIE SPŁYWAJĄ

Skuteczne pigmenty gwarantują intensywne kolory, które wyróżnia wysoka trwałość, bez rozmazywania czy spływania.

ZDROWSZY WYGLĄD UST WRAZ Z KAŻDĄ APLIKACJĄ

Mikrokulki lipidowe i ekstrakt portulaki, czyli składnik znany z tego, że wypełnia usta, a dodatkowo je nawilża, dzięki czemu są pełniejsze, trwalsze i bardziej wyraziste.

Olej tamanu nie tylko odżywia usta, ale dodatkowo wygładza je i delikatnie pielęgnuje. Ekstrakt z pieczarek, znany ze swoich rozświetlających właściwości składnik, sprawia, że zyskują one stopniowo coraz to gładszą strukturę i promienny wygląd, który utrzymuje się nawet po usunięciu makijażu.

Użytkowanie

Aby uzyskać pełne krycie, nakładaj kolor bezpośrednio ze szminki lub za pomocą szczoteczki #30 Precision Lip Brush. W celu uzyskania idealnego zarysu warg nałóż preparat Instant Line and Pore Perfector wokół krawędzi ust i punktowo go wklep. Nałóż korektor Radiant Creamy Concealer na górną krawędź ust i dokładnie rozetrzyj. Obrysuj kontur wokół ust konturówką Velvet Lip Liner, a następnie wypełnij środek. Dopełnij stylizację szminką Audacious Lipstick.

Wysyłka i dostawa