Miss Sophie Sleeping Beauty Folia do paznokci 24 szt. 4260453591661 base-shot_pl
Image placeholder

Miss Sophie Sleeping Beauty Folia do paznokci

Sleeping Beauty
24
szt.

2,00 zł / 1 szt.,

zawiera VAT

48,01 zł
oszczędź 20,58 zł

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

W magazynie
darmowa dostawa od 129,00 zł

Zwykle Dostawa:

między 5 października a 7 października

Szczegóły produktu
  • Efekty: Trwały

Nasza Mission Simply Sophisticated dostarcza wyjątkowe folie do paznokci, dzięki którym trendy jutra mogą się na nich pojawić już dziś.

Pokaż więcej
Użytkowanie

1. Oczyść swoje naturalne paznokcie, przecierając je chusteczką do usuwania lakieru, a dodatkowo usuń nadmiarowy naskórek. Nasze Nail Wraps znakomicie trzymają się na naturalnych paznokciach, lakierowanych paznokciach, ale także na lakierach hybrydowych/wzmocnionych paznokciach żelowych.

2. Wybierz odpowiedni rozmiar folii do paznokci. Wskazówka: jeśli wahasz się pomiędzy dwoma rozmiarami, wybierz mniejszą folię lub odpowiednio ją przytnij. Szczególnie duże folie można także użyć do paznokci u stóp.

3. Usuń transparentną folię ochronną. Ściągnij folię do paznokci i umieść ją pośrodku na paznokciu. Pozostaw niewielki odstęp z lewej i prawej strony na krawędzi do naskórka.

4. Dopiero teraz dociśnij folię do paznokci pośrodku, a następnie na krawędziach, zachowując ostrożność. Odchyl wystającą folię do paznokci w dół.

5. Spiłuj wystającą folię do paznokci za pomocą Miss Sophie’s Glass Nail File w kierunku pionowym od góry do dołu. Nanieś na folię do paznokci warstwę top coat Miss Sophie’s. Usuwanie: delikatnie przetrzyj paznokcie chusteczką do usuwania lakieru.

Pokaż więcej
Składniki
Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Acrylic Acid, Adipic Acid, Titanium Dioxide, Butyl Acetate, Epoxy Resin, Acrylate Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropanol, Tris-BHT Mesitylene, Xylene, Potassium Cumene Sulfonate
Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik