Limited
Picture

Max Factor False Lash Effect Zestaw do makijażu oczu

Szczegóły produktu
Zestaw upominkowy zapewniający doskonałe spojrzenie: 100% efektownych rzęs w jednym tuszu do rzęs. Tusz do rzęs False Lashes Effect gwarantuje nie tylko maksymalną objętość i długość, ale także wyjątkowe spojrzenie! Specjalna formuła z włóknami nylonowymi zapewnia maksymalną długość. Szczoteczka jest niezwykle gruba i dzięki temu umożliwia idealne rozprowadzanie koloru na rzęsach, a także precyzyjną aplikację. Zafunduj sobie perfekcyjny spojrzenie z czarną kredką do oczu Max Factor. Czarna kredka do oczu jest super łatwa w aplikacji, delikatnie przesuwa się po skórze, ma dużą siłę krycia i jest idealna do efektu smokey eye. Z tą kredką do oczu nic nie powstrzyma długotrwałego makijażu oczu.

  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery
  • Efekty: Trwały, Objętość
Użytkowanie

Tusz do rzęs False Lash Effect:
KROK 1: Spójrz w dół i prowadź szczoteczkę delikatnymi zygzakowatymi ruchami od nasady aż po końcówki rzęs.
KROK 2: Spójrz w górę, aby nałożyć tusz na dolną linię rzęs – użyj okrągłej końcówki aplikatora, aby dotrzeć do każdej rzęsy.
KROK 3: Pozwól rzęsom krótko przeschnąć i nałóż drugą warstwę.

Kredka do oczu czarna:
KROK 1: Spójrz w dół, jednym palcem lekko pociągnij zewnętrzny kącik oka na zewnątrz i ostrożnie nałóż kolor wzdłuż linii rzęs.
KROK 2: Aby uzyskać efekt smokey eye nanieś teraz kolor pędzelkiem. KROK 3: Delikatny wygląd uzyskasz nakładając cień do powiek w odpowiednim kolorze.

Wysyłka i dostawa