Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Conscious
Luvia Essential Eye Set Zestaw pędzli 1 szt. 4260376614744 base-shot_pl
Conscious
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

Luvia Essential Eye Set Prime Vegan Candy Zestaw pędzli

W magazynie
Darmowa wysyłka

Zwykle Dostawa:

między 8 czerwca a 12 czerwca

Szczegóły produktu
  • Certyfikat: PETA global animal test-free

Wierny towarzysz każdej stylizacji z użyciem cieni do powiek:
Zestaw Essential Eye Set zawiera 5 wyselekcjonowanych profesjonalnych pędzelków, których nie może zabraknąć w żadnej kosmetyczce. Ten zestaw pędzelków do cieni do powiek umożliwia optymalną aplikację i łatwe rozcieranie wszystkich kolorów. Dwa puszyste pędzelki do rozcierania wyczarowują idealne przejścia w załamaniu powieki. Small Blender sprawia, że aplikacja i rozprowadzanie na wewnętrznym kąciku oka stają się dziecinnie proste. Jako specjalista do linii rzęs, w zestawie znajduje się także krótki, gęsto zbity Smudger. A podczas precyzyjnego nakładania pigmentów cieni do powiek, gęsty i płaski odcień jest po prostu bezkonkurencyjny. Dzięki temu każdy codzienny makijaż stworzysz szybko i bez kompromisów!

Ręcznie wykonane pędzelki do oczu są całkowicie wegańskie i dostępne wraz z pięknie zaprojektowanym, naturalnym opakowaniem. W słodkiej, satynowej torbie możesz bezpiecznie przechowywać wszystkie pędzelki i zabrać je ze sobą wszędzie.

Kryteria Conscious
Zawartość zestawu
5 x pędzelek do cieni do powiek + 1 x torba na pędzle
Użytkowanie

Gęste, aksamitnie miękkie pędzelki do cieni do powiek są odpowiednie do równomiernego i precyzyjnego nakładania cieni do powiek. Do rozcierania w załamaniu powieki optymalne są puszyste pędzelki.

Aby zapobiec zanieczyszczeniom skóry, regularnie czyść pędzelki. W tym celu zwilż włosie pędzelka letnią wodą, użyj mydła lub środka czyszczącego i spień okrężnymi ruchami. Spłucz pod bieżącą wodą. Powtarzaj czynność do momentu usunięcia wszystkich pozostałości makijażu. Dzięki temu pędzelki zachowują swoją wyjątkową gładkość.

Nigdy nie umieszczaj pędzelków do wyschnięcia na grzejniku ani nie susz suszarką.

Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać