Picture

ILIA Limitless Tusz do rzęs

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

Brak w magazynie

Zwykle Dostawa:

pt., 1.10.2021

Szczegóły produktu

Co to jest: Nieskazitelny tusz do rzęs, który wykracza poza oczekiwania naturalnego tuszu do rzęs. Nasz wielokrotnie nagradzany tusz do rzęs ILIA Limitless Lash podnosi, ujarzmia i wydłuża rzęsy oraz nadaje im odpowiednią objętość.

Jak działa: Ta lekka i odżywcza formuła składa się z mieszanki ekologicznych wosków pszczelich i karnauba, które odżywiają każdą rzęsę bez obciążania, a jednocześnie utrzymują jej jędrność przez cały dzień.

W 99% naturalna i w 100% bezpieczna formuła jest wystarczająco delikatna dla wrażliwych oczu, a dodatkowo zawiera ekologiczne masło shea i wzmacniającą argininę (keratyna), aby wzmocnić i upiększyć Twoje rzęsy.

Po przetestowaniu ponad 100 sztuk tuszu do rzęs zakończyliśmy na opatentowanej, dwustronnej szczoteczce, aby uzyskać efekt całkowicie naturalnego zastosowania. Użyj krótszej strony, aby podkręcić rzęsy i nadać im objętość, a następnie dłuższe włosie, aby je podnieść, wydłużyć i rozdzielić.

Tusz do rzęs ILIAs Limitless Lash można bez trudu usunąć wodą na koniec dnia – bez szorowania i szarpania.

Użytkowanie
Formuła tuszu do rzęs ILIA Limitless Lash została stworzona w taki sposób, aby uzyskać ekstremalną długość i naturalną objętość dzięki klasycznemu, czarnemu wykończeniu. Jedna warstwa podnosi i wydłuża rzęsy, dając naturalny efekt, a dodatkowe warstwy nadają im dramatyczny wygląd. Rozpocznij od szczoteczki do rzęs, aby nadać rzęsom dodatkowy efekt liftingu. Użyj krótszego włosia dwustronnej szczoteczki, aby zwiększyć objętość rzęs, otaczając je od nasady aż po same końce. Użyj dłuższej strony przypominającej grzebień, aby rozdzielić i podkreślić rzęsy podczas uniesienia i przedłużania. Aby uzyskać bardziej spektakularny efekt, po ich rozdzieleniu nałóż wyjątkowo lekką warstwę na końcówki rzęs. Na koniec dnia wystarczy usunąć makijaż rzęs ciepłą wodą lub lekkim środkiem oczyszczającym.
Wysyłka i dostawa