Picture
Picture
Picture

Guerlain Parure Gold Fluid Podkład w płynie

W magazynie
darmowa dostawa od

Zwykle Dostawa:

czw., 30.06.2022 - pon., 4.07.2022

Szczegóły produktu
  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery
  • Wykończenie: Pokrycie
  • Efekty: Trwały, Nawilżający, Kryjący

Złoto, symbol piękna i wieczności, posłużył GUERLAIN za inspirację przy stworzeniu nowej formuły podkładu Parure Gold Foundation, która nadaje cerze młodzieńczą promienność.

Płynny podkład mocno kryjący, utrzymujący się na skórze przez 24 godz. *, z 24-godzinnym nawilżaniem** i efektem odmłodzenia. Cera ma wyrównany koloryt, jest promienna i równomierna, ponadto skutecznie maskowane są wszelkie niedoskonałości.

Natychmiast po zastosowaniu Parure Gold i z każdym kolejnym dniem uwidacznia się efekt upiększenia skóry. Zapewnia to substancja aktywna, oddziałująca bezpośrednio na kolagen***. Wyrafinowane pigmenty złota podkładu odbijają światło i w połączeniu z blaskiem masy perłowej i 24-karatowymi pigmentami złota nadają cerze nieporównywalną promienność.

Formuła Parure Gold jest odporna na wysoką temperaturę i wilgotność, dostosowując się tym samym do każdej pory roku i sytuacji. Filtr SPF 30 podkładu chroni ponadto skórę przed promieniami UV.

Produkt dostępny w 6 promienistych odcieniach.

**Badanie instrumentalne, 20 kobiet – we Francji; ***Badanie instrumentalne, 10 testowanych osób – we Francji; ***Badanie in vitro składnika

Kryteria Conscious
Użytkowanie
Przygotować skórę, stosując bazę pod makijaż L'Or Make-up-Primer: rozprowadzić preparat na całej twarzy i w kierunku szyi. Cera zostaje w ten sposób odświeżona i jest gotowa do przyjęcia podkładu. Nanieść dwie lub trzy krople podkładu w płynie na twarz i szyję. Wykonywać ruchy od środka twarzy na zewnątrz, aż do uzyskania równomiernego rezultatu.
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać