Slide 1 of 2
  • Picture
  • Image placeholder

GuerlainMétéorites Limited EditionPuder w perełkach

Brak w magazynie
Szczegóły produktu

Limitowana edycja pereł Météorites znajduje się w opakowaniu z nowym wzorem, które nawiązuje do bieli prawdziwych pereł.

Météorites Pearl Glow koryguje cerę i subtelnie ją rozświetla dzięki harmonijnemu połączeniu w limitowanej edycji nowych holograficznych pudrowych pereł, które intensywnie odbijają światło i dodają blasku.

Dzięki swojej wyjątkowej konsystencji i niepowtarzalnemu zapachowi fiołków Météorites zamieniają sypki puder w konstelację wielobarwnych pereł, które odkrywają przed cerą tajemnice czystego światła.

Perły w uniwersalnie korygujących i rozświetlających kolorach ujednolicają cerę: Róż, aby ożywić, holograficzny róż, aby dodać blasku, szampańskie odcienie, aby odbijać światło i fiolet, aby uchwycić światło.

Cera promienieje. Dzięki technologii gwiezdnego pyłu, zamknięty w mikrogranulkach diamentowy proszek powoduje odbijanie światła i w efekcie rozświetla skórę. Puder Météorites od 1987 roku nadaje kobiecemu pięknu blask i osiągnął kultowy status.

Użytkowanie
Rozprowadź puder równomiernie na całej twarzy za pomocą pędzelka Météorites. W celu uzyskania jeszcze lepszego efektu rozświetlenia podkreśl wydatne części twarzy. Narysuj literę G, prowadząc pędzelek od środka czoła poprzez kości policzkowe, a następnie pionowo w dół do brody.
Wysyłka i dostawa