Picture
Image placeholder
Image placeholder

Guerlain L'Essentiel Primer

Szczegóły produktu

Baza pod makijaż L'Essentiel od GUERLAIN to primer składający się w 97% z naturalnych składników*, który nie tylko matuje i poprawia wygląd skóry, ale także przedłuża trwałość podkładu.

Świeża i lekka konsystencja tworzy ochronną barierę między skórą a makijażem, co stanowi doskonałe przygotowanie do uzyskania idealnego i trwałego efektu. Pory są wyraźnie wygładzone, skóra jest jednolita i matowa. Dzięki formule wzbogaconej ekstraktem z awokado efekt utrzymuje się przez cały dzień.

Już od pierwszego użycia i wraz z upływem czasu zmniejsza duże pory i poprawia wygląd skóry. Oprócz niwelowania niepożądanego efektu błyszczącej się skóry, primer wspomaga zachowanie jej równowagi, wzmacnia barierę ochronną i chroni przed zanieczyszczeniem środowiska.

Wyjątkowy flakon, kształtem nawiązujący do subtelnej sztuki równowagi, został zaprojektowany przez Mathieu Lehanneura. Pipeta została zaprojektowana w sposób umożliwiający precyzyjne dozowanie produktu i łatwe zamknięcie butelki.

Flakon z bazą do makijażu L'Essentiel nadaje się do recyklingu**.

*Zgodność z normą ISO 16128, część 1 i 2; **Zgodnie z zaleceniami dotyczącymi lokalnej segregacji odpadów

Użytkowanie

Zastosowanie po zabiegu pielęgnacyjnym i przed nałożeniem makijażu.
1) Zdejmij nakrętkę, ściśnij, a następnie zwolnij pipetę, aby nabrać preparat. Ponownie ściśnij pipetę, aby nałożyć drugą kroplę na opuszki palców.
2) Lekko ogrzej Primer między palcami.
3) Nałóż produkt na twarz i lekko wmasuj ruchami od środka twarzy na zewnątrz, aby się wchłonął.
4) Delikatnie wklep produkt opuszkami palców, aby uzyskać maksymalną skuteczność poprzez odświeżenie i stymulowanie skóry, co ułatwia wchłanianie się substancji pielęgnacyjnych i zapewnia maksymalną skuteczność.
Nałóż bazę do makijażu L'Essentiel, aby uzyskać perfekcyjny, długotrwały efekt.

Wysyłka i dostawa