Picture

Guerlain L'Essentiel Pędzelek do podkładu

W magazynie
darmowa dostawa od

Zwykle Dostawa:

czw., 30.06.2022 - pon., 4.07.2022

Szczegóły produktu
  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery

Wysuwany pędzel do podkładu zaprojektowany przez Mathieu Lehanneura ma ergonomiczną konstrukcję, co umożliwia intuicyjną obsługę, a tym samym w naturalny sposób poprawia efekt nakładania podkładu. Przyjemny i delikatny dla skóry rytuał. Jest prosty i precyzyjny w użyciu, nawet w trudnych miejscach, takich jak okolice oczu. Efektem jest równomiernie pokryta skóra, bez smug i ostrych konturów, co powoduje, że makijaż jest niemal niewidoczny, a skóra wygląda zupełnie naturalnie. Nasuwana osłonka chroni miękkie, syntetyczne włosie pędzla. Po każdym użyciu pędzel pozostaje świeży. Jest łatwy w czyszczeniu i nie traci włosia.

Kryteria Conscious
Użytkowanie

1) Aktywowanie: Pobudzaj cerę i zwiększaj jej blask, delikatnie masując skórę twarzy pędzelkiem L'Essentiel przed nałożeniem makijażu. Zaczynając od wewnętrznego kącika oka do ucha, a następnie w dół do podbródka.

2) Ujednolicanie: Nałożyć podkład bezpośrednio na pędzel L'Essentiel. Dozowanie zgodnie z pożądanym kryciem Następnie wklepać podkład na twarz w pięciu miejscach: Czoło, nos, podbródek, prawy policzek, lewy policzek. Następnie rozprowadzić od środka twarzy do zewnątrz wklepując, aby uzyskać równomierny efekt.
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać