Picture
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

Guerlain KissKiss Shine Bloom Szminka

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

Zwykle Dostawa:

czw., 21.10.2021

Szczegóły produktu

GUERLAIN prezentuje KissKiss Shine Bloom, nową, świetlistą szminkę z 95% składników pochodzenia naturalnego*.

Formuła z błyszczącym wykończeniem, która nie uznaje kompromisów, ani w dotyku ani w wydajności. Niezwykła, rozpływająca się konsystencja rozprowadza się po ustach, okrywając je pełnym kolorem z „wodnym” połyskiem**. Kwiatowa, pielęgnująca szminka do ust o 24-godzinnej trwałości Nawilżenie***, w którym składniki pochodzenia naturalnego odżywiają usta dzień po dniu.

Błyszcząca szminka KissKiss Shine Bloom jest dostępna w 20 promiennych, urzekających i przyjemnych odcieniach. Te zainspirowane bogactwem kwiatowych kolorów odcienie tworzą popartowy i żywy efekt, zapewniający naturalne piękno, zależnie od Twojego nastroju.

Legendarne opakowanie szminki KissKiss lśni nowym złotym designem. Szminka delikatnie rozprowadza się na ustach jednym ruchem.

*Obliczenie zgodnie z normą ISO 16128. Pozostałe 5% przyczynia się do zachowania właściwości i konsystencji formuły produktu.

**Połysk z efektem wilgotności

***Pomiar instrumentalny z 11 uczestniczkami dla odcienia 258 oraz 16 uczestniczkami dla innych odcieni.

Użytkowanie
    Rytuał pielęgnacyjny KissKiss dla odcienia 258:
  • 1. Przygotowanie ust: Nałóż odcień 258 My Kiss Glow, aby wypełnić, nawilżyć usta i podkreślić ich naturalny róż wyjątkowo błyszczącym wykończeniem.
  • 2. Nadaj ustom kolor: nałóż inny odcień z kolekcji Kiss Kiss Shine Bloom, aby uzyskać jeszcze bardziej wyrazisty kolor i intensywnie nawilżyć usta przez cały dzień.
    Rytuał pielęgnacyjny KissKiss dla innych odcieni:
  • 1. Nałóż KissKiss Shine Bloom, aby wypełnić i nawilżyć usta oraz nadać im niezwykły połysk.
  • 2. Dopasuj intensywność krycia, nakładając jedną lub kilka dodatkowych warstw. Wskazówka: Aby uzyskać jeszcze intensywniejszy kolor, pod Kisskiss Shine Bloom nałóż nr 258 My Kiss Glow.
Wysyłka i dostawa