Picture

Glossworks Nail Polish Lakier do paznokci

Zwykle Dostawa:

czw., 9.12.2021 - pon., 13.12.2021

Szczegóły produktu

Profesjonalna formuła, dobrze kryjący lakier do paznokci o pełnej, żelowej konsystencji i wykończeniu o wysokim połysku, które nigdy nie blaknie. Jest to wegańska formuła 9-free.

O GLOSSWORKS
Kto powiedział, że „Wolny od” lakier do paznokci nie może być wytworny? GLOSSWORKS jest lakierem do paznokci o profesjonalnej formule, który dostarcza wykończenie o wysokim połysku za pomocą żelowej konsystencji, która nigdy nie blaknie. Powołany do życia przez Sonię White, pioniera w zakresie piękności – „UK's Natural & Organic”
Sonia wyznaczyła sobie zadanie wynalezienie doskonałego lakieru do paznokci, który można nosić bez wyrzutów sumienia. Wynikiem jest GLOSSWORKS!

Lakiery do paznokci GLOSSWORKS nie zawierają formaldehydu, żywicy formaldehydowej, toluenu, ftalanu dibutylu, kamfory, parabenów, ksylenu, etylu tosylamidu i ołowiu. Poza tym formuła nie zawiera składników pochodzenia odzwierzęcego i nadaje się dla wegan.


  • Certyfikat: Leaping Bunny, VEGAN
  • Cecha szczególna: Nie testowano na zwierzętach, Wegański
Użytkowanie

Nałożyć jedną warstwę na paznokcie jako bazę. Po nałożeniu lakieru z kolorem nanieść warstwę wykańczającą, aby utrwalić lakier.

Składniki
Ethyl acetate, butyl acetate, cellulose acetate butyrate, adipic acid/neopentyl glycol/trimellitic anhydride copolymer, isopropyl alcohol, acrylates copolymer, acetyl tributyl citrate
Wysyłka i dostawa