Picture
Image placeholder
Image placeholder

flaconi Body Essentials Nagellackentferner Pads Zmywacz lakieru do paznokci

Zwykle Dostawa:

czw., 9.12.2021 - pon., 13.12.2021

Szczegóły produktu

Quick, easy, reusable! „Nail polish remover pads” marki flaconi w mgnieniu oka usuwają lakier do paznokci. Przeznaczone do wielokrotnego użytku płatki są wykonane z miękkiego materiału, który szczególnie skutecznie usuwa pozostałości produktu. Dzięki temu ten artykuł stanowi praktyczną, ekologiczną alternatywę dla tradycyjnych wacików. „Nail polish remover pads” marki flaconi są wegańskie, przyjazne dla środowiska i nietestowane na zwierzętach.

Wskazówka: po kilkakrotnym użyciu płatków mogą się na nich pojawić pozostałości produktu. Zalecamy zatem, aby bezpośrednio po użyciu oczyścić je niewielką ilością wody z mydłem, co pozwoli zapobiec tworzeniu się plam.


  • Cecha szczególna: Nie testowano na zwierzętach, Wegański
Użytkowanie

Najpierw nasącz płatek niewielką ilością zmywacza lakieru do paznokci. Następnie delikatnie masuj nim paznokcie tak, aby usunąć pozostałości lakieru. Aby dokładnie usunąć wszystkie pozostałości, bezpośrednio po użyciu należy przemyć płatek niewielką ilością wody z mydłem, delikatnie wycisnąć i pozostawić do wyschnięcia.


Nasza sekretna wskazówka: nie używasz lakieru do paznokci? „Nail polish remover pads” marki flaconi doskonale nadają się także do usuwania makijażu, dzięki czemu możesz się go całkowicie pozbyć w bardzo delikatny sposób.

Wysyłka i dostawa