-5%
Picture

FABY Joy Collection Lakier do paznokci

W magazynie
darmowa dostawa od

Zwykle Dostawa:

pt., 27.05.2022 - wt., 31.05.2022

Szczegóły produktu
  • Efekty: Trwały
Włoska marka lakierów do paznokci FABY prezentuje nową kolekcję FABY JOY na wiosnę/lato 2016. Każdy z dwunastu odcieni odpowiada konkretnemu tematowi, zarówno pod względem nazwy, jak i psychologii koloru. Każdy kolor ma swoją historię, istotę, duszę i przesłanie. Niebieskie odcienie kolekcji mają działanie odprężające na umysł i jednocześnie zachęcają do snucia marzeń, które sprawiają, że dusza wprost tańczy. Czerwienie z kolekcji FABY JOY 2016 symbolizują witalność, radość życia, siłę i energię – ale oczywiście także miłość! Żółty symbolizuje wolność, otwartość i energię słońca, które zaczyna każdego dnia świecić na nowo. Z kolei zielone kolory wzmacniają siłę psychiki, dodają zapału i nadziei. FABY JOY to nowa kolekcja dla wolnych duchów, miłośników życia i marzeń. Dwanaście odcieni z kolekcji wiosna/lato 2016 przypomina nam o czerpaniu radości z życia, odwadze i dążeniu do wewnętrznego rozwoju.
Kryteria Conscious
Użytkowanie
W celu uzyskania najlepszych wyników nanieś 1 warstwę lakieru bazowego, 2 warstwy lakieru do paznokci i 1 warstwę lakieru wierzchniego.
Składniki
Butylacetate, Ethylacetate, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Tosylamide/Epoxy Resin, Isopropyl Alcohol, Stearalkonium Bentonite, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Styrene/Acrylates Copolymer, Silica [nano] Benzophenone-1, Diacetone Alcohol, N-Butyl Alcohol
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać