Picture

e.l.f. Cosmetics Contour Paleta do makijażu

Zwykle Dostawa:

pt., 3.12.2021 - wt., 7.12.2021

Szczegóły produktu
Paleta pudrów do konturowania zawiera 4 odcienie do mieszania i łączenia, co zapewnia indywidualny i wyrazisty wygląd. Napigmentowane kolory doskonale nadają się do konturowania, cieniowania, modelowania, rozjaśniania i podkreślania oczu, kości policzkowych, nosa i podbródka w celu wysmuklenia i podkreślenia rysów twarzy. Wzbogacona witaminą E dostarcza skórze składniki odżywcze i nadaje jej wspaniały wygląd.
Użytkowanie
Ciemniejsze odcienie do konturowania stosuj w miejscach, w których chcesz uzyskać efekt wyszczuplenia, takich jak boki nosa, pod czubkiem nosa, w zagłębieniach policzków, wzdłuż linii żuchwy oraz wzdłuż linii włosów po bokach czoła. Użyj matowego odcienia rozświetlającego, aby uzyskać dodatkowe rozświetlenie i stworzyć bardziej wyraziste linie na czubku nosa, brodzie i na środku czoła. Rozświetlelający odcień kosmetyku na kości policzkowe, pod łukiem brwiowym, na łuku kupidyna i przy skroniach, aby uzyskać promienny blask. Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)
Składniki
Mica, Talc, Ethyhexyl Palmitate, Silica, Nylon-12, Ptfe, Zinc Stearate, Dimethicone, Tocopheryl Acetate (Ve) May Contain: Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499, Manganese Violet (Ci 77742)
Wysyłka i dostawa