Picture

DR. BRONNER'S Bio Kirschblüte Balsam do ust

W magazynie
darmowa dostawa od

Zwykle Dostawa:

czw., 18.08.2022 - pon., 22.08.2022

Szczegóły produktu

Piękny kwiatowy zapach kwiatu wiśni oczaruje Twoje usta i obudzi w Tobie wiosenną gorączkę! Kompozycja organicznych olejów z awokado, jojoba i konopi naturalnie regeneruje i odżywia. Dzięki temu możesz cieszyć się zapachem kwiatów wiśni przez cały rok.

Mało który produkt pielęgnacyjny jest tak bliski naszemu wnętrzu jak balsam do ust.
Trudno sobie wyobrazić, jak wiele z nich trafia do naszych organizmów w ciągu całego życia. Jak dobrze, że produkty Dr. Bronner's są certyfikowane zgodnie z tymi samymi standardami co żywność, a wybór zapachów produktów do pielęgnacji ust zapewnia, że dobre samopoczucie nie kończy się na smaku.

Certyfikowany zgodnie z „National Organic Standards” balsam do ust Dr. Bronner's oparty jest na czystych organicznych olejach i wosku pszczelim, nie zawiera składników modyfikowanych petrochemicznie. Najlepszy wosk pszczeli bio zapewnia niezawodną ochronę przed wpływami środowiskowymi i zapobiega wysychaniu ust. Do produkcji zapachu używane są wyłącznie najlepsze olejki eteryczne bio, a ich pochodzenie z uczciwego handlu jest regularnie weryfikowane przez uznaną szwajcarską firmę certyfikującą IMO.

Z Dr. Bronner's możesz każdego dnia przyczyniać się do tego, by świat stawał się odrobinę lepszy. “We are All-One or None“.

Kryteria Conscious
Użytkowanie
Balsam do ust Dr. Bronner's oparty jest na czystych organicznych olejach i wosku pszczelim bio, wolnym od składników modyfikowanych petrochemicznie, certyfikowany zgodnie z europejskimi standardami kosmetyków naturalnych. Najlepszy wosk pszczeli bio zapewnia niezawodną ochronę przed wpływami środowiskowymi i zapobiega wysychaniu ust. Z Dr. Bronner's możesz każdego dnia przyczyniać się do tego, by świat stawał się odrobinę lepszy. “We are All-One or None“.
Składniki
Persea Gratissima (Avocado) Oil,*† Beeswax,* Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil,* Cannabis Sativa Seed Oil,* Flavor (Cherry Blossom), Tocopherol , Limonene, Linalool, Citral, Geraniol* Certified organic Ingredients † Certified Fair Trade Ingredients
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać