Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
sklep marki dior
Picture
Image placeholder

DIOR Rouge Dior Ultra Rouge Szminka

W magazynie
darmowa dostawa od

Zwykle Dostawa:

czw., 1.12.2022 - pon., 5.12.2022

Szczegóły produktu
  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery
  • Efekty: Trwały, Matujący, Nawilżający

Odkryj Rouge Dior Ultra Rouge – nową pomadkę o dużym stężeniu pigmentów, która utrzymuje się na ustach przez 12 godzin*, zapewniając półmatowe, świetliste wykończenie makijażu. Pomadka ta ma działanie nawilżające, zapewnia wysoki komfort noszenia i nadaje ustom intensywny kolor.

Rouge Dior Ultra Rouge to pierwsza* nawilżająca pomadka o wyjątkowej trwałości i wysokim komforcie noszenia. Dzięki zastosowaniu unikalnej formuły to prawdziwa rewolucja w makijażu ust.

Ultra Rouge przekonuje lekką i przyjemną konsystencją oraz intensywnymi kolorami.

Kolory są bardziej nasycone, mają półmatowe, świetliste wykończenie i zapewniają całkowicie nowe uczucie pielęgnacji na ustach, które utrzymuje się nawet do 12 godzin**.

Nazwa Dior jest synonimem innowacyjności. Dlatego też zespół badawczy miał za zadanie połączenie intensywności koloru, długiej trwałości i komfortowej pielęgnacji w jednym produkcie.

Rouge Dior Ultra Rouge to efekt testów i badań naukowych. W pomadce tej po raz pierwszy* zastosowano polimer połączony z olejami roślinnymi, którego zadaniem jest stałe nawilżanie warg oraz utrzymanie ich w doskonałym stanie przy jednoczesnym zapewnieniu 12-godzinnej** trwałości, bez wysuszania.

„Ultra Rouge rewolucjonizuje zarówno doznania związane z użytkowaniem pomadki, jak i koncepcję czerwieni”, zdradza Peter Philips, dyrektor kreatywny i wizerunkowy w Dior Make-up. „Formuła działa na zasadzie tatuażu ust, który pokrywa wargi lekką jak piórko warstwą koloru, umożliwiając nadawanie im nowych, wyjątkowo świetlistych i nasyconych odcieni – podobnie jak malarz korzystający z nowej palety”.

* Marki Dior. ** Test instrumentalny przeprowadzony w grupie 20 uczestniczek. Z wyłączeniem odcienia 000.

Użytkowanie

1. Najpierw wyrównać kontur ust za pomocą konturówki Dior Rouge Ink Lip Liner.

2. W celu uzyskania idealnego, równomiernego efektu rozprowadzić następnie pomadkę Rouge Dior Ultra Rouge przy pomocy pędzelka do ust Backstage, od środka na zewnątrz.

3. Chcąc uzyskać finalny efekt intensywnego koloru, na koniec nałożyć pomadkę bezpośrednio na usta. W celu optymalnej aplikacji wysuń pomadkę na 2 mm.

Wysyłka i dostawa