DIOR Rouge Dior Szminka 3.5 g 3348901531276 base-shot_pl

DIOR Rouge Dior Satin Refill Szminka

Nr. 453 - Adoree
Wszystkie 13 kolory
3.5
g

425,59 zł / 10 g,

zawiera VAT

148,96 zł

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

W magazynie
Darmowa wysyłka

Zwykle Dostawa:

między 4 października a 6 października

Szczegóły produktu
  • Wykończenie: Pielęgnacyjny
  • Efekty: Trwały

Nowy wkład do Rouge Dior sprawia, że kultowa szminka przyczynia się do ochrony środowiska. Po zużyciu sztyftu każdy z 75 kolorów Couture można wybierać i uzupełniać dowolnie często.

Formuła wkładu Rouge Dior jest identyczna z szminką: prawdziwa kwiatowa pielęgnacja ust, wzbogacona ekstraktami naturalnego pochodzenia czerwonej piwonii i kwiatów granatu. Szminka Rouge Dior jest dostępna w 75 intensywnych kolorach z satynowym, matowym, metalicznym lub aksamitnym wykończeniem. Ta szminka o długiej trwałości gwarantuje 16-godzinny* komfort na Twoich ustach.

Nowa szminka Rouge Dior jest teraz bardziej nowoczesna i bardziej luksusowa niż kiedykolwiek wcześniej, ozdobiona nową sygnaturą z inicjałami „CD”, która nawiązuje do sylwetek modelek o podkreślonej talii z wybiegów tego domu mody.

Nowy wkład Rouge Dior umożliwia lepszy wpływ na środowisko kultowej szminki Dior. Promienne kolory o długiej trwałości, stworzone w oparciu o doskonałe połączenie pigmentów wraz z łagodną formą aplikacji, zdobią uśmiechy kobiet od ponad 60 lat.

Dziś szminka Rouge Dior jest dostępna w nowej, innowacyjnej formule dla jeszcze mocniejszych i świetlistych kolorów couture. Nie pozostawia śladów, zapewniając długotrwały komfort noszenia. Dostępna teraz w 4 wariantach wykończenia: satynowym, matowym, metalicznym i aksamitnym.

*Samoocena 60 uczestniczek badania.

Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik