sklep marki dior
Picture

DiorNude Air SerumPodkład w płynie

Brak w magazynie
Szczegóły produktu

Jako pionier w sztuce nude, Dior poszerza i odnawia swój makijaż savoir-faire z Diorskin Nude Air, który tworzy efekt „bez makijażu”: ultrapłynne serum, które jest ledwo zauważalne, lekkie i kojące jak powiew wiatru, którego przejrzystość koryguje i upiększa. Skóra jest tak samo promienna jak po dniu na świeżym powietrzu, który wydobywa z niej naturalne piękno.

Fantastyczna i niezwykle delikatna konsystencja. Konsystencja Diorskin Nude Air Serum zawiera lotne olejki, nie zawiera talku i pozostawia nieskazitelny makijaż. Niezwykle precyzyjna pipeta w mgnieniu oka nakłada potrzebną ilość preparatu dla natychmiastowej, naturalnej perfekcji. Formuła z ukrytymi składnikami aktywnymi i pigmentami powlekającymi natychmiast zapewnia jednolitą cerę i nadaje jej blask. Skóra jest idealnie skorygowana, a preparat pozostaje niewidoczny.

Skóra promienieje naturalnością. Dzień po dniu, przyjemna jak czysta bryza.

Dior prezentuje technologię Oxygen Activ™: innowacyjne połączenie oleju hiperoksydowanego, oleju żurawinowego, witamin i minerałów. Skóra jest odżywiona, oddycha i z każdym dniem staje się piękniejsza.

Serum Diorskin Nude Air jest również dostępne z czarną pipetą.


  • Wykończenie: Pokrycie
  • Efekty: Nawilżający, Brązujący, Kryjący
Użytkowanie
Zacznij od środka twarzy i rozprowadzaj makijaż w kierunku od wewnątrz do zewnątrz. Aby zwiększyć intensywność krycia, nakładaj podkład pędzlem lub palcami, delikatnie rozcierając go i wklepując.
Wysyłka i dostawa