sklep marki dior
Picture
Picture
Picture
Picture

DIOR Diorskin Forever Skin Glow Podkład w płynie

W magazynie
darmowa dostawa od
Szczegóły produktu

Formuła Dior Forever zapewnia efekt perfekcyjnej cery i zwiększoną długotrwałość podkładu, co sprawia, że uczucie komfortu pozostaje do 24 godzin, a wykończenie makijażu jest lekkie i nadaje skórze promiennego blasku. Skóra sprawia wrażenie nieskazitelnej i gładkiej, a pory są widocznie zmniejszone. Otulający skórę podkład w formie fluidu nie tylko natychmiast upiększa skórę, lecz również dzień po dniu poprawia jej wygląd oraz kondycję dzięki specjalnej formule z pielęgnującymi i starannie wyselekcjonowanymi składnikami.

Dior Forever Skin Glow zapewnia skórze lekkie i promienne wykończenie makijażu. Dla aksamitnego, matowego wykończenia – odkryj ikonę wśród podkładów Dior Forever.

Dzięki optymalnej sile krycia zapewnia idealny wygląd cery przez 24 godzin*. Skóra jest udoskonalona aksamitnie miękkim i matowym wykończeniem, a podkład jest prawie nieodczuwalny na twarzy. Ponadto ma działanie pielęgnujące, chroni skórę przed utratą wilgoci, zewnętrznymi zanieczyszczeniami i promieniowaniem UVA oraz UVB dzięki zawartości filtra SPF 35 PA +++.

  • 84% kobiet odczuwa wykończenie jako matowe i naturalne.
  • 80% kobiet lubi konsystencję podkładu, która przypomina produkty pielęgnacyjne oraz sprawia, że skóra jest gładka i miękka.**

*Badanie instrumentalne z udziałem 20 kobiet. ** Test z udziałem 55 kobiet po tygodniu stosowania produktu Dior Forever Skin Glow.

Ekstrakt z bratka intensywnie nawilża, chroniąc skórę przed utratą wilgoci*. Wypielęgnowana skóra wydaje się gładsza i promienieje pięknem.

Ochronny ekstrakt z owoców dzikiej róży, od lat jako kluczowy składnik w Dior Forever, chroni skórę przed zewnętrznymi zanieczyszczeniami i widocznie redukuje rozszerzone pory. Z każdym użyciem pory wydają się mniejsze, a wygląd skóry jest doskonalszy.

Upiększające pigmenty dopasowują się do cery i odczuwalnie poprawiają jej wygląd, nie obciążając jej.


*Test składnika metodą in vitro.

Dior Forever Skin Glow dopasowuje się do każdej karnacji i jest dostępny w 22 odcieniach.

„Dior Forever Skin Glow jest uniwersalny. W zależności od otaczającego światła tworzy różne efekty. Przy słabszym świetle przechwytuje promienie światła i nadaje skórze blasku. W ciągu dnia, gdy świeci słońce, jest bardziej widoczny.” Peter Philips, dyrektor kreatywny ds. wizerunku i makijażu marki Dior Make-up

Użytkowanie

Wskazówki od Petera Philipsa:

1. Najpierw zrób korektę stref przed wygładzaniem produktu.

2. Użyj pędzla do nakładania podkładu, aby całkowicie pokryć całą twarz. Dzięki 24-godzinnemu postojowi*, w ciągu dnia nie jest potrzebne odświeżenie.

Wysyłka i dostawa