sklep marki diorsklep marki dior
Slide 1 of 3
  • Picture
  • Image placeholder
  • Image placeholder

DiorDiorskin Forever MattePodkład w płynie

Jeszcze 3 w magazynie
plus koszty wysyłki

Zwykle Dostawa:

wt., 27.04.2021

Szczegóły produktu

Trwały podkład Dior Forever o kultowej formule sprawia, że cera od rana do wieczora wygląda idealnie, równomiernie, a pory wydają się mniejsze. Otulający skórę podkład w formie fluidu nie tylko natychmiast upiększa skórę, lecz również dzień po dniu poprawia jej wygląd oraz kondycję dzięki specjalnej formule z pielęgnującymi i starannie wyselekcjonowanymi składnikami.

Dior Forever zapewnia skórze aksamitnie miękkie i matowe wykończenie. Dior Forever jest również dostępny jako podkład rozświetlający Dior Forever Skin Glow.

Dzięki optymalnej sile krycia zapewnia idealny wygląd cery przez 24 h*. Cera jest podkreślona i udoskonalona aksamitnie miękkim i matowym, wykończeniem. Podkład jest prawie nieodczuwalny na twarzy.

Ponadto ma działanie pielęgnujące, chroni skórę przed utratą wilgoci oraz zewnętrznymi zanieczyszczeniami i promieniowaniem UVA oraz UVB dzięki LSF 35 PA +++.

  • 98% kobiet odczuwa wykończenie jako matowe i naturalne.
  • 95% kobiet podoba się konsystencja produktu, przypominająca kosmetyk do pielęgnacji.**
  • 97% kobiet poleciłoby ten produkt innym osobom.

* Badanie instrumentalne z udziałem 20 kobiet. ** Test z udziałem 66 kobiet po jednym tygodniu stosowania produktu Dior Forever.

Ekstrakt z bratka intensywnie nawilża, chroniąc skórę przed utratą wilgoci*. Wypielęgnowana skóra wydaje się gładsza i promienieje pięknem.

Ochronny ekstrakt z owoców dzikiej róży, od lat składnik o statusie gwiazdy w Dior Forever, chroni skórę przed zewnętrznymi zanieczyszczeniami i widocznie redukuje rozszerzone pory. Z każdym użyciem pory wydają się mniejsze, a wygląd skóry jest doskonalszy.

Upiększające pigmenty dopasowują się do cery i odczuwalnie poprawiają jej wygląd, nie obciążając jej.


* Test in vitro z zastosowaniem składnika.

Dior Forever dopasowuje się do każdego odcienia skóry i jest dostępny w 22 odcieniach.

„Matowe i świetliste wykończenie zawsze daje mistrzowski efekt. Upiększa w każdej sytuacji. Ujednolica wygląd cery i wyrównuje niedoskonałości oraz zmarszczki.” Peter Philips, Creative and Image Director firmy Dior Make-up

Użytkowanie

Rady Petera Philipsa:


„1. Najpierw wklep produkt w strefy korekcyjne, zanim rozprowadzony zostanie metodą wygładzającą.

2. W celu całkowicie równomiernego pokrycia całej twarzy zaleca się pędzel do podkładu. Dzięki 24-godzinnej trwałości nie ma potrzeby odświeżania makijażu w ciągu dnia.
Wysyłka i dostawa