sklep marki dior
Picture
Image placeholder
Image placeholder

Dior Diorshow Pump'n'Brow Żel do brwi

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

Zwykle Dostawa:

czw., 21.10.2021

Szczegóły produktu

Pierwsza maskara do brwi typu squeezable* marki Dior zapewnia natychmiastową objętość i naturalne wykończenie. Jednym prostym ściśnięciem maskary możesz uzyskać efekt jak na backstage’u**! Diorshow Pump 'N' Brow to efekt naturalnie gęstych brwi.

*Maskarę należy ścisnąć przed użyciem.
**Backstage pokazów mody Dior.

Brwi natychmiastowo stają się naturalnie piękne, gęstsze i pełniejsze – są uwydatnione i mają zdefiniowany kształt.
Jedno ściśnięcie maskary sprawia, że formuła upłynnia się i równomiernie pokrywa całą szczoteczkę. W ten sposób na brwi trafia idealna porcja tuszu, by uzyskać wyraźny makijaż. Brwi przez cały dzień wyglądają na naturalnie zagęszczone, bez efektu ciężkości. Maskara do brwi Diorshow Pump 'N' Brow jest wodoodporna i nie rozmazuje się.

Formuła wzbogacona jest w mikrowłókna oraz składniki pielęgnujące i wzmacniające, takie jak witaminy E, B5 i B8. Dodaje brwiom objętości i wyrazistości z efektem 3D, zapewniając im jednocześnie naturalny wygląd.

Tusz Diorshow Pump ’N’ Brow dostępny jest w 5 odcieniach, idealnie dopasowanych do kredek do brwi Diorshow Brow Styler. Połączenie produktów umożliwia wykonanie makijażu z doskonale podkreślonymi i pełnymi objętości brwiami.

„Brwi stanowią bardzo ważny element przy kreowaniu wyglądu. Stanowią oprawę spojrzenia”. – Peter Philips, dyrektor ds. makijażu marki Dior.

Użytkowanie

Dodaj swoim brwiom objętości!
1. Celem uzyskania naturalnej objętości brwi bez efektu sklejenia, ściśnij elastyczną końcówkę, aby upłynnić formułę, która w odpowiedniej porcji równomiernie pokryje szczoteczkę.
2. Nanieś kilka cienkich warstw, aby uzyskać pożądany efekt.

Unikać kontaktu z oczami.

Wysyłka i dostawa