sklep marki dior
Picture
Picture
Picture
Picture

DIOR Diorshow Iconic Overcurl #2 Tusz do rzęs

W magazynie
darmowa dostawa od

Zwykle Dostawa:

pon., 22.08.2022 - czw., 25.08.2022

Szczegóły produktu
  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery
  • Efekty: Energia, Objętość

Tusz do rzęs Diorshow Iconic Overcurl został opracowany na nowo, aby w przypadku makijażu oczu objętość i podkręcenie były jeszcze bardziej spektakularne. Nadający się do wszystkich rodzajów rzęs produkt podkreśla, otula i rozdziela je zaledwie jednym ruchem, a efekt utrzymuje się przez 24 godziny.

Dzięki wygiętej szczoteczce tuszu do rzęs z łatwością można sprawić, że rzęsy będą wydawały się dłuższe, a spojrzenie bardziej otwarte. Tusz do rzęs został wzbogacony o nektar z bawełny, dzięki czemu rzęsy wydają się z każdym dniem mocniejsze i bardziej połyskujące.

Kultowy tusz do rzęs Dior wyróżnia się nowoczesnym designem oraz kolorem: czarnym, niebieskim, brązowym lub lśniącym srebrnym.

Podkręcenie, objętość i rozdzielenie rzęs są wprost spektakularne. Długa trwałość tuszu do rzęs: 24 godziny.* Z każdym dniem rzęsy stają się mocniejsze i bardziej połyskujące. Wzbogacona za sprawą bawełnianego nektaru formuła tuszu do rzęs chroni rzęsy, a dodatkowo zmiękcza je i dodaje połysku.

  • 090 Black: kultowa czerń.
  • 264 Blue: klasyczny niebieski.
  • 694 Brown: niezbędny brązowy.
  • 074 Sequins: tusz do rzęs Couture, limitowana edycja, pozwalająca wyczarować połyskujący efekt top-coat.

* Instrumentalny test z udziałem 20 uczestniczek

Użytkowanie
Nakładaj tusz do rzęs w kierunku wzdłużnym za pomocą wklęsłej strony szczoteczki, wzmocnij i utrwal podkręcenie, dociskając szczoteczkę w celu uzyskania efektu Eyelash-Curler do górnej linii rzęs.
Wysyłka i dostawa