Picture
Image placeholder

bareMinerals BarePro Makijaż mineralny

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

Zwykle Dostawa:

pt., 29.10.2021

Szczegóły produktu

Podkład w kompakcie BAREPRO Performance Wear wspaniale przygotowuje cerę do zdjęć.

Oddychająca, lekka konsystencja przylega niczym druga skóra i natychmiastowo podkreśla naturalne piękno cery przez cały dzień, nie pozostawiając smug. Autorowi tego produktu mineralnego do makijażu udało się opracować formułę, która składa się w 90% z minerałów i witamin i przez 12 godzin* pozostaje dokładnie tam, gdzie powinna. Lekka, niezatykająca porów formuła pozwala skórze oddychać. Kochające skórę składniki zapewniają zdrowo wyglądającą cerę. Potwierdzono klinicznie, że BAREPRO ulepsza budowę skóry, zwęża pory oraz redukuje świecenie*. Dzięki wbudowanemu lusterku oraz pudrowi w eleganckim etui podkład w kompakcie BAREPRO sprawdzi się idealnie w podróży. Bardziej stała strona pudru gwarantuje większą siłę krycia, a bardziej aksamitna zapewnia efekt rozmycia. Syntetyczny pędzel Core Coverage, opracowany specjalnie do aplikacji BAREPRO, zapewnia idealny, profesjonalny makijaż. Główkę pędzla można schować pod zatyczką, dzięki czemu z łatwością go przetransportujesz Podkład w kompakcie BAREPRO Performance Wear jest dostępny w 20 kolorach.

(* Na podstawie obiektywnego badania klinicznego w USA z udziałem 32 kobiet. Podkład w kompakcie BAREPRO Performance Wear jest przetestowany dermatologicznie i hipoalergiczny).


  • Cecha szczególna: Przebadano dermatologiczne
  • Efekty: Naturalny, Matujący, Kryjący
Użytkowanie

Syntetyczny pędzel Core Coverage, opracowany specjalnie do aplikacji BAREPRO, zapewnia idealny, profesjonalny makijaż.

Główkę pędzla można schować pod zatyczką, dzięki czemu z łatwością go przetransportujesz BAREPRO z wbudowanym lusterkiem i pojemnikiem na puder w eleganckim etui jest doskonałym podkładem, który można stosować podczas podróży. Bardziej stała strona pudru gwarantuje większą siłę krycia, a bardziej aksamitna zapewnia efekt rozmycia.

Wysyłka i dostawa