Slide 1 of 3
  • Picture
  • Image placeholder
  • Image placeholder

BABORAge ID Line CorrectingKredka w sztyfcie

Jeszcze 1 w magazynie
plus koszty wysyłki

Zwykle Dostawa:

pon., 19.04.2021

Szczegóły produktu
Długo utrzymująca się, korygująca kredka do konturowania okolic oczu i ust. Do różnych niedoskonałości, np. w okolicach ust i oczu, do konturów ust i wilgotnych fałdek, a także zmarszczek, czerwonych żyłek lub drobnych zaczerwienień. Line Correcting Pencil maskuje linie i zmarszczki, zwiększa świetlistość makijażu oczu i ust, maskuje zaczerwienienia w dolnej powiece i sprawia, że oczy wydają się bardziej żywe, koryguje niedoskonałości w konturze ust, optycznie wypełnia zmarszczki na ustach i zapobiega rozpływaniu się szminki w zmarszczkach na ustach.
Użytkowanie
Podczas maskowania linii i zmarszczek nałóż bezpośrednio na zmarszczki. Aby wyrównać niedoskonałości, wystarczy nałożyć wzdłuż konturu ust. Aby wyrównać zaczerwienienia dolnej powieki, nakładaj bezpośrednio na wilgotną fałdkę dolnej powieki. Wskazówka: w celu uzyskania pomocy przed wyrywaniem brwi narysuj wyraźny kontur dolny i górny brwi, a następnie wyrywaj brwi.
Składniki
C10-18 Triglycerides, Hydrogenated Vegetable Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Talc, Rhus Succedanea Fruit Wax, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77492), Iron Oxides (Ci 77491), Iron Oxides (Ci 77499)
Wysyłka i dostawa