Slide 1 of 2
  • Picture
  • Image placeholder

ARTDECOSun Protection SPF 50 RefillKompaktowy podkład

Brak w magazynie

Zwykle Dostawa:

sob., 22.05.2021

Szczegóły produktu

Matowe wykończenie i filtr przeciwsłoneczny 50: Sun Protection Powder Foundation Refill to idealny podkład na słoneczne dni. Podkład w pudrze chroni komórki skóry przed uszkodzeniem i starzeniem spowodowanym ekspozycją na światło słoneczne. Dodatkowo wchłania nadmiar wydzielanego sebum i zależnie od techniki nakładania – na sucho lub na mokro – w niezwykle prosty sposób daje się rozprowadzić, zapewniając krycie. Dla uzyskania niewiarygodnie matowej, świeżej i nieskazitelnej opalonej cery.

Charakterystyka produktu w skrócie:

  • Chroni dzięki filtrowi przeciwsłonecznemu 50 i filtrom UVA i UVB
  • Podkład w pudrze zabezpieczy skórę przed szkodliwym promieniowaniem i przeciwdziała starzeniu i uszkodzeniom komórek spowodowanym ekspozycją na światło słoneczne
  • Wchłania nadmiar sebum dzięki formule High-Tech

Dzięki swojej drobnoziarnistej strukturze podkład wchłania nadmiar sebum i nadaje skórze matowe, jednorodne wykończenie. Dodatkowo jego specjalna formuła jest niezwykle przyjemna dla skóry. Zróżnicowane pokrycie zależnie od nanoszenia na mokro lub na sucho: Siłę krycia można zmieniać, stosując nakładanie na mokro lub na sucho. Podkład zapewnia intensywniejsze krycie, jeśli zostanie nałożony wilgotną gąbeczką – nie obciążając przy tym skóry. Struktura, która odbija promienie słoneczne, zapewnia prawdziwy kolor pigmentu i jest miękka, pozwala uzyskać niezwykle jednolite wykończenie. W zestawie dołączono gąbeczkę i lusterko.

Można użyć praktycznej paletki do podkładu Sun Protection Powder Foundation, jeśli tylko jest pusta.

Nadaje się do skóry normalnej, tłustej i mieszanej. Jest bezzapachowy i nie zawiera parabenów. Testowany klinicznie.


  • UV-Schutz: SPF 50+
  • Rodzaj skóry: Cera mieszana, Cera tłusta, Cera normalna
  • Cecha szczególna: Bez parabenów
  • Efekty: Matujący, Kryjący
Użytkowanie

Usuń puste paletki podkładu, delikatnie wypychając je z opakowania. Wystarczy umieścić nowy wkład.

Nałóż niewielką ilość podkładu w pudrze za pomocą dołączonej gąbki. Zacznij od środka twarzy i rozprowadź równomiernie na zewnątrz.

Porada profesjonalisty: Aby uzyskać średnie, kryjące wykończenie, należy użyć suchej gąbeczki. Jeśli chcesz uzyskać większe krycie, po prostu zwilż krótko gąbeczkę.

Wysyłka i dostawa