Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
ARTDECO Silicone Blender Gąbka do makijażu 1 szt. 4052136081725 base-shot_pl

ARTDECO Silicone Blender Gąbka do makijażu

W magazynie
darmowa dostawa od 87,00 zł

Zwykle Dostawa:

między 10 czerwca a 14 czerwca

Szczegóły produktu

Silicone Blender składa się w 100% z silikonu, dzięki czemu jest niewiarygodnie miękki i miły w dotyku. Cienki pokrowiec ochronny Silicone Blender – wyprodukowany z PU – sprawia, że blender jest elastyczny i możesz formować go w dowolny sposób, co umożliwia aplikację kosmetyku na każdą partię twarzy. Dzięki ergonomicznemu kształtowi dokładnie zblendujesz trudne do dotarcia miejsca, jak na przykład obszar pod oczami.

Dzięki Silicone Blender nie zmarnujesz już produktów do make-upu, ponieważ materiał o gładkiej powierzchni nie wchłania ich. Proste i dokładne czyszczenie sprawia, że aplikator pozostaje czysty i higieniczny.

Nadaje się przede wszystkim do kremowych i płynnych konsystencji: np. do podkładów, różów, rozświetlaczy, korektorów.

Wskazówki: Unikać kontaktu z ostrymi przedmiotami. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie używać w przypadku uszkodzenia powłoki.

Kryteria Conscious
Użytkowanie
Wycisnąć niewielką ilość kosmetyku do makijażu na grzbiet dłoni i za pomocą aplikatora nanieść odrobinę na twarz. Kolistymi ruchami, lekko wklepując, rozsmarować na twarzy i rozetrzeć. Po aplikacji wymyć ciepłą wodą i mydłem.
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać