-20%
Picture
-20%
Image placeholder

ARTDECO Hot Chili Lip Booster Błyszczyk do ust

Zwykle Dostawa:

czw., 2.12.2021 - pon., 6.12.2021

Szczegóły produktu

Hot Chili Lip Booster nadaje ustom nieodpartą, maksymalną objętość. Ekstrakt z czerwonego pieprzu pobudza mikrokrążenie i zapewnia różowe i pełne usta. Małe cząsteczki brokatu odbijają światło i sprawiają, że usta wydają się jeszcze pełniejsze. Błyszczyk nadaje intensywny połysk i nie skleja ani nie wysusza ust. Twoje usta jeszcze nigdy nie były tak pięknie podkreślone!

Charakterystyka produktu w skrócie:

Wyczarowuje różowe, pełne objętości usta. Własny kolor ust zostaje podkreślony. Pobudza mikrokrążenie. Nie skleja ani nie wysusza ust. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Nie zawiera lanoliny, talku i oleju mineralnego.

Użytkowanie

Za pomocą aplikatora równomiernie nałóż booster do ust Hot Chili Lip Booster na suche i pozbawione tłuszczu usta w ramach naturalnej linii ust.

Wskazówki:

Unikaj kontaktu z oczami, nosem i błonami śluzowymi. Unikaj stosowania produktu na podrażnionych lub popękanych ustach. W przypadku pieczenia lub podrażnień, z wyjątkiem lekkiego mrowienia, używając suchej chusteczki usuń produkt. Przy pierwszym użyciu zastosuj jedynie niewielką ilość produktu. Zwróć uwagę na to, że efekt odczuwalny jest dopiero po kilku minutach, dlatego odczekaj ten czas przed ponownym użyciem.

Wysyłka i dostawa