Picture

ARTDECO Full Mat Long-Lasting Szminka w płynie

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

Zwykle Dostawa:

czw., 28.10.2021

Szczegóły produktu

Let’s get mat!

Dzięki pomadce w formie kremu można łatwo tworzyć super matowe usta o intensywnych kolorach. Elastyczna konsystencja jest mocno napigmentowana, a zatem ma wyjątkowo intensywny kolor i jest idealnie kryjąca. Lekka formuła wysycha natychmiast po nałożeniu, stając się całkowicie matowa i niezwykle trwała. Dzięki precyzyjnemu aplikatorowi można łatwo stworzyć dokładny kontur ust. Czeka na Ciebie sześć niezwykle atrakcyjnych kolorów, od kryjącego różu przez intensywny bakłażan po przyciągającą wzrok czerwień! Matowy styling ust, który utrzymuje się przez bardzo długi czas. Let’s get mat! Dzięki pomadce w formie kremu można łatwo tworzyć super matowe usta o intensywnych kolorach. Elastyczna konsystencja jest mocno napigmentowana, a zatem ma wyjątkowo intensywny kolor i jest idealnie kryjąca. Lekka formuła wysycha natychmiast po nałożeniu, stając się całkowicie matowa i niezwykle trwała. Dzięki precyzyjnemu aplikatorowi można łatwo stworzyć dokładny kontur ust. Czeka na Ciebie sześć niezwykle atrakcyjnych kolorów, od kryjącego różu przez intensywny bakłażan po przyciągającą wzrok czerwień! Matowy styling ust, który utrzymuje się przez bardzo długi czas.

Charakterystyka produktu w skrócie:

  • Pomadka do ust w formie kremu
  • Szybkoschnąca i trwała
  • Idealne krycie o zdecydowanie matowym efekcie
  • Odporność na wycieranie i całowanie
  • Olejek z orzechów brazylijskich zapewnia jędrne usta.

  • Efekty: Szybkoschnący, Trwały, Matujący
Użytkowanie

Nanieś produkt aplikatorem bezpośrednio na usta. Dzięki intensywnie kryjącemu kolorowi oraz kremowej konsystencji już jedna aplikacja wystarczy, aby usta zyskały niesamowite matowe kolory.

Profesjonalna rada: Aby uzyskać perfekcyjny wygląd ust, użyj bazy ARTDECO Beauty Balm Lip Base jako podkładu i następnie nanieść na usta Full Mat Lip Color.

Wysyłka i dostawa