-20%
Picture

Alessandro Striplac Peel or Soak - Vegan Warst. wierzchnia lakieru do pazn.

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

Zwykle Dostawa:

czw., 28.10.2021

Szczegóły produktu

Top coat Striplac to utwardzany pod wpływem światła UV/lampy LED lakier wierzchni do wszystkich kolorowych lakierów Striplac. Nie tylko chroni lakier, ale i gwarantuje jego dłuższą trwałość i wysoki połysk aż do ostatniego dnia!

Lakier Striplac Peel or Soak to must have dla każdej kobiety, która przywiązuje wagę do pięknych paznokci! Paznokcie jak z salonu stylizacji paznokci w około 15 minut! Striplac to wyjątkowy lakier do paznokci, który utrzymuje się znacznie dłużej niż zwykłe lakiery – do trzech tygodni. Wysoki połysk do ostatniego dnia! Striplac rozprowadza się łatwo i bez smug, doskonale kryje już po pierwszej aplikacji, jest odporny na zarysowania i odpryski. Szybki czas schnięcia – do utwardzenia lakieru Striplac wystarczy 60 sekund w urządzeniu LED. W efekcie powstaje idealny manicure UV/LED, jak z salonu stylizacji paznokci. Dostępne są dwie możliwości szybkiego usuwania: szybkie rozwiązanie Peel-Off lub Soak-Off. Aktywator Peel-Off sprawia, że lakier Striplac można po prostu zdjąć z paznokcia. Można też usuwać go za pomocą folii do usuwania lakieru Soak-Off. Lakier można usunąć bez pozostawiania resztek, stosując każde z tych rozwiązań.

Użytkowanie

1. Wypoleruj paznokcie.
2. Nałóż cienką warstwę lakieru.
3. Utwardzaj lakier przez 60 sekund pod lampą LED.
4. Polakieruj paznokcie warstwą top coat Striplac.
5. Utwardzaj pod lampą LED przez 90 sekund.
6. Odtłuść paznokcie wacikami oczyszczającymi Striplac, by usunąć warstwę dyspersyjną.

Gotowe!

Usuwanie: Peel off: dla ułatwienia nanieś aktywator Striplac Peel Off na płytkę paznokcia i na chwilę pozostaw. Odepchnij kopytkiem kosmetycznym lakier z boku od brzegu paznokcia. Następnie zdejmij warstwę lakieru z paznokcia.

Soak off: Nałóż niewielką ilość płynu do usuwania lakieru Soak-Off na foliowe waciki. Następnie dociśnij nasączoną stronę wacika do płytki paznokcia i owiń folią palec, by wacik zwilżał płytkę paznokcia acetonem. Pozostaw waciki Soak-Off na 5–8 minut, aż lakier będzie usunięty!

Wysyłka i dostawa