Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

Krem do opalania 30

33 Artykuły
Strona1z2

Krem do opalania 30 - codzienna ochrona przeciw UV

Badania potwierdzają, że już nawet zaledwie 15 minut spędzonych w pełnym słońcu może wywołać oparzenia. Jeszcze większe zagrożenie stanowi promieniowanie UVA i UVB, które przyspieszają powstawanie zmarszczek i przenikają nawet przez szyby. Skutecznie zablokuje je krem do opalania 30, który warto stosować przez cały rok. Słońce postarza niezależnie od pory roku, jeśli więc zależy Ci na młodej i jędrnej skórze, odkryj kremy do opalania 30.

Krem do opalania 30 - świadoma ochrona ciała

Chcesz cieszyć się młodzieńczą cerą jak najdłużej? Specjaliści od lat alarmują przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB, które postarzają skórę i powodują choroby nowotworowe. Krem do opalania 30 skutecznie pochłonie promieniowanie ultrafioletowe - chroniąc skórę przed oparzeniami i negatywnymi skutkami kąpieli słonecznych. W dodatku, w naszym klimacie z powodzeniem można po niego sięgać przez cały rok. Dzięki temu zapobiegniesz przedwczesnemu powstawaniu zmarszczek i dłużej nacieszysz się jędrną i zdrowo wyglądającą skórą!

Spray, emulsja, a może krem do opalania z filtrem 30?

Producenci kosmetyków do opalania od lat oferują nam wiele ciekawych rozwiązań. Wśród nich znalazły się nie tylko kremy z filtrem 30 SPF, ale i produkty takie jak:

  • Emulsja do opalania - w odróżnieniu od kremów mają nieco lżejszą konsystencję, a ich skład opiera się na podobnych substancjach. Dzięki temu nieco szybciej się wchłaniają, tak jak np. Sun Beauty Velvet Milk Sublime Tan SPF 30 marki Lancaster.

  • Olejek do opalania - nie pozostawia na skórze tłustego filmu tak jak krem do opalania 30. Mimo to chroni równie mocno, a w dodatku bardzo szybko się wchłania, czego przykładem jest inny produkt Lancaster - Sun Beauty Oil SPF30.

  • Spray do opalania - jest bardzo wygodny i łatwy w aplikacji. Ma nieco lżejszą konsystencję od kremu, dzięki czemu zdecydowanie lepiej się wchłania, czego przykładem jest m.in. spray Waterlover SPF 30 od BIOTHERM.

  • Mleczko do opalania - konsystencją przypomina rozcieńczoną emulsję, przez co bardzo szybko się przyjmuje. Wzbogacony o witaminę E, tak jak mleczko marki KORRES YOGHURT SPF30, zapewni skórze młodego i świeżego wyglądu.

Filtr przeciwsłoneczny - serce kremu do opalania 30

SPF (ang Sun Protection Factor) to współczynnik ochrony przeciwsłonecznej i to właśnie ten parametr definiuje moc filtra. Krem z SPF 30 nie należy do najmocniejszych - mimo to zapewnia wysoką ochronę. Zdaniem ekspertów, jego aplikacja powinna więc wystarczyć raz na 75 minut. Po upływie tego czasu dla pełnej ochrony przeciwsłonecznej należy go zaaplikować ponownie. Jeśli jednak szukasz kosmetyku, który dotrzyma Ci tempa na wakacjach w bardziej słoneczny miejscu - koniecznie sięgnij po krem do opalania 50. Sprawdź również produkty po opalaniu, które idealnie sprawdzą się jako uzupełnienie Twojej pielęgnacji po ekspozycji na słońce.