Beauty Essentials

Oczywiście, że naszym marzeniem byłoby niekończące się lato! Ale to właśnie dlatego, że czujemy nadchodzący koniec lata, a dni powoli stają się krótsze, w pełni chcemy wykorzystać każdą pozostałą minutę słońca. Nieważne, czy będzie to ostatnia kąpiel w jeziorze, dodatkowa porcja lodów, a może gofry z bitą śmietaną i owocami. Ciesz się ostatnimi dniami lata, w których będą towarzyszyć Ci nasze ulubione kwiatowe zapachy.

Dolce & Gabbana – K by Dolce & Gabbana EdP

Dolce & Gabbana –
K by Dolce & Gabbana EdP

Mówimy, że po deszczu zawsze wychodzi słońce. A co jeżeli tak nie jest? Wtedy razem z K by Dolce & Gabbana z łatwością możesz przenieść się na wybrzeże Włoch. Od razu czujesz cytrusowe nuty, krwistą pomarańczę z dodatkiem paczuli. Ten zapach sprawi, że poczujesz się jak na wakacjach, niezależnie od pory roku.

Lancôme – Idôle Aura EdP

Lancôme –
Idôle Aura EdP 

Czy może być coś przyjemniejszego niż sierpniowe popołudnie, skóra rozgrzana promieniami zachodzącego słońca oraz delikatna morska bryza? Właśnie takie uczucie przywodzi Idole Aura, która jet doskonałym połączeniem zapachu róży, jaśminu, słonej wanilii i piżma.

Gucci – Flora by Gucci Gorgeous Gardenia EdP

Gucci –
Flora by Gucci Gorgeous Gardenia EdP

Flora by Gucci Gorgeous Gardenia jest jak kolorowa pachnąca łąka kwiatów zamknięta w pięknej buteleczce. Jeszcze lepsze jest to, że dzięki fantastycznej kompozycji kwiatów gruszy, białej gardenii i jaśminu możesz pachnieć kwiatami kiedy i jak długo tylko chcesz.

 
Giorgio Armani – My Way EdP

Giorgio Armani –
My Way EdP

Ogród wypełniony zielonymi drzewami, kwitnącymi kwiatami i śpiewem ptaków brzmi całkiem nieźle, prawda? „My Way” Giorgio Armaniego może nie sprawi, że się tam przeniesiesz, ale dzięki jego aromatowi kwiatu pomarańczy, bergamotki i drzewa cedrowego pomyślisz, że właśnie wyszłaś z angielskiego ogrodu.

Burberry –Burberry Hero EdT

Burberry –
Burberry Hero EdT

Latem nigdy nie mamy dość kwiatowych i drzewnych zapachów oraz cytrusowych nut. Ale jeśli potrzebujesz trochę więcej energii, zdecydowanie powinieneś spróbować „Hero” od Burberry. Czarny pieprz z bergamotką i drzewem cedrowym. Nie może być lepiej, prawda?

Dolce&Gabbana
Lancome
Gucci
Burberry
giorgio-armani
Yves Saint Laurent