Darmowa wysyłka od 129 zł
Do 2 darmowych próbek
Certyfikowany sprzedawca
120 dni na zwrot produktów
Darmowa wysyłka od 129 zł

Escentric Molecules

Escentric Molecules

Escentric Molecules - świat zapachów nie ma granic

Escentric Molecules to marka, która swoje istnienie zawdzięcza substancji zapachowej, która nie istnieje w naturze. Tworzone pod okiem naukowców zapachy powstają ze starannie dobranych molekuł. Dzięki temu mogą one zmieniać zapach w zależności od naszego nastroju. Otwórz się na nowe doznania i poznaj perfumy Escentric Molecules razem z flaconi!

Escentric Molecules - perfumy tworzone w laboratorium

Marka stworzona w laboratorium przez Geza Schoen w latach 70. została zainspirowana Iso E Super, który służył do utrwalania kompozycji zapachowych. Jak sam założyciel marki wspomina, kiedy po raz pierwszy poczuł jego zapach, zrozumiał, że tego zapachu nigdy nie można mieć dosyć. Magiczna woń Iso E Super była dla niego uzależniająca. Takie są również perfumy Escentric Molecules. Co więcej, właśnie dzięki temu składnikowi potrafią one zmieniać zapach w zależności od otoczenia.

Perfumy Escentric Molecules - magia molekuł

Pierwszym zapachem, który ukazał się w 2006 roku pod tą nazwą był słynny Molecule 01.  Stworzony z molekuł wyizolowanego Iso E Super, zasłynął ze swoich niezwykłych właściwości. Perfumy te na każdym pachniały kompletnie inaczej. Indywidualne niczym podpis, szybko podbiły serca wielbicieli oryginalnych zapachów. Obecnie w ofercie marki znajduje się ponad 20 różnych zapachów unisex, w tym:

  • Escentric 04 - to perfumy owocowe skomponowane na bazie aldehydu grapefruita i róży,

  • Molecule 03 - czyli perfumy kwiatowe, których serce stanowią aldehydy egipskiego jaśminu i nuty herbaciane.

  • Escentric 04 - to piękne perfumy gourmand, w których sercu skrywa się irys, frezja, cynamon, róża, jaśmin i fasola tonka. 

Fenomen zapachów Escentric Molecules tkwi w tym, że w kontakcie ze skórą zmieniają one swój zapach. Każdy, kto je na sobie nosi, może więc cieszyć się zupełnie innym, indywidualnym zapachem.