Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

Elektryczna szczoteczka do zębów


Elektryczna szczoteczka do zębów - zniewalaj pięknym uśmiechem

Szczotkowanie zębów to czynność, którą wielu z nas rozpoczyna i kończy swój dzień. Nie musi ono być jednak jedynie codzienną rutyną - elektryczna szczoteczka do zębów sprawi, że stanie się ona przyjemnym rytuałem. Zajrzyj do asortymentu flaconi i poznaj szczoteczki elektryczne, które sprawią, że na nowo pokochasz mycie zębów! 

Elektryczna szczoteczka do zębów kontra modele tradycyjne

Badania kliniczne dowodzą, że elektryczna szczoteczka do zębów cieszy się wyższą skutecznością. Zwykła szczoteczka manualna niestety nie czyści płytki nazębnej z taką dokładnością jak modele elektryczne. Z tego względu, szczoteczki rotacyjno-oscylacyjne wpływają lepiej na higienę jamy ustnej. To z kolei przekłada się na zdrowie oraz utrzymanie właściwego pH, co eliminuje brzydkie zapachy. Co więcej, modele elektryczne uprzyjemniają codzienną rutynę, sprawiając, że 2-minutowe szczotkowanie staje się łatwiejsze do przestrzegania. Dlatego też szczoteczki elektryczne są świetną alternatywą dla dzieci i młodzieży.

Najpopularniejsze szczoteczki elektryczne do zębów

Biorąc pod uwagę wszystkie te zalety, trudno nie zgodzić się z tym, że elektryczna szczoteczka do zębów to dobra inwestycja. W naszym asortymencie znajdziesz modele między innymi takich marek jak:

  • Oral-B - to jeden z największych producentów szczoteczek elektrycznych. Marka wydała na rynek pierwszy taki model już w 1998 roku. Dostosowany do indywidualnych potrzeb różnych grup wiekowych, czaruje kolekcjami dedykowanymi, na przykład z serii Star Wars, Cars, Kids Mickey Mouse  i więcej.

  • Silk'n - modele szczoteczek tej marki są komfortowe w użytkowaniu i zapewniają optymalną pielęgnację jamy ustnej. Pozytywnie zaskakują także pod względem wydajności, tak jak szczoteczki z serii Sonic You, które na jednym ładowaniu działają nawet do kilku tygodni.

  • FOREO - produkty tej szwedzkiej marki zachwycają zarówno pod względem designu, kolorystyki, jak i funkcjonalności. Wyposażone w technologię Sonic Pulse i miękką silikonową główkę, znakomicie sprawdzają się zwłaszcza w przypadku osób z wrażliwością dziąsłami.

Dobra elektryczna szczoteczka do zębów to jednak jeszcze nie wszystko. Tajemnica zdrowej jamy ustnej tkwi również w kosmetykach, które stosuje się na co dzień do jej higieny. Istotne znaczenie ma także pasta do zębów. A tę, podobnie jak i szczoteczki elektryczne, znajdziesz w ofercie flaconi.

Elektryczna szczoteczka do zębów - funkcjonalność to podstawa

Niezależnie od tego, którego z producentów szczoteczek wybierzesz, warto zwrócić uwagę na aspekty związane z funkcjonalnością. Dobra elektryczna szczoteczka do zębów powinna dokładnie oczyszczać zęby z płytki bakteryjnej. Warto więc postawić na modele z dużą ilością ruchów na minutę. Nowoczesne produkty posiadają również różnego rodzaju wskaźniki, które informują na przykład o upływie czasu szczotkowania zębów lub konieczności zmiany strony. Osobom z wrażliwym dziąsłami poleca się natomiast modele z czujnikiem siły nacisku, który zapobiegnie ich uszkodzeniu. Istotnym parametrem jest także kształt główki szczoteczki. Niektórzy producenci oferują bowiem główki specjalnie dostosowane np. do wybielania szkliwa lub usuwania bakterii. Wybierając konkretny model, warto się również przyjrzeć kwestiom związanym z trybem szczotkowania. Pozwoli to dostosować produkt do indywidualnych potrzeb swojego użytkownika. Na samym końcu pozostaje natomiast design - pod tym względem pozytywnie zaskoczy nie jedna elektryczna szczoteczka do zębów.