Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

The Story of Dyson

Dyson, jako firma technologiczna i wynalazcza pomogła udoskonalić produkty codziennego życia poprzez nowe pomysły. Dzięki tym wymogom firmy James Dyson zrewolucjonizował technologię związaną z odkurzaczami, praktycznie niezmienną od 1901 roku. Dziś Dyson, oprócz odkurzacza, dystrybuuje również produkty do kategorii kosmetyki i klimatu w pomieszczeniu, oraz oświetlenia.

Dyson Corrale

Po siedmiu latach rozwoju i kreatywnej pracy 75 inżynierów udało się stworzyć nową technologię kosmetyczną. Prostownica do włosów Dyson Corrale™ posiada elastyczne miedziane płytki grzejne, które otaczają włosy. Umożliwia to większą kontrolę i pozwala osiągnąć ten sam efekt stylizacji przy mniejszej ilości ciepła. Prostownica Dyson Corrale™ może być stosowana z kablem i bez niego, dzięki czemu stylizacja jest możliwa w każdym miejscu i w podróży. Zapewnia przy tym niezawodną wydajność.

Dyson Airwrap

Stylizator do stylizacji włosów Dyson Airwrap™ na nowo definiuje świat stylizacji włosów. Po sześciu latach prac rozwojowych firmie Dyson udało się stworzyć urządzenie do stylizacji włosów, które może układać włosy kręcone, falowane i gładkie bez użycia ekstremalnej temperatury - bez uszkadzania włosów. Urządzenie do stylizacji włosów Dyson Airwrap™ wykorzystuje efekt Coandy do przyciągania włosów, aby nawijać nasadkę i stworzyć loki. Inteligentna regulacja temperatury mierzy temperaturę wychodzącego strumienia powietrza ponad 40 razy na sekundę i w ten sposób chroni włosy przed ekstremalnymi uszkodzeniami termicznymi.

Dyson Supersonic

Produkt premium zaskakuje nie tylko całkowicie nowatorskim, zrównoważonym designem, a wewnątrz kryje się innowacyjna technologia zapewniająca idealny efekt stylizacji. Wydajny silnik cyfrowy V9 w rękojeści Dyson Supersonic wytwarza precyzyjny strumień powietrza, umożliwiając szybkie suszenie, a przy tym jest znacznie łagodniejszy niż porównywalne urządzenia. Suszarka do włosów posiada jednocześnie inteligentną regulację temperatury. Zapobiega ona uszkodzeniom włosów spowodowanym ekstremalną temperaturą.

Wszystkie produkty Dyson

Dyson Airwrap został opracowany dla różnych typów włosów. Szereg nasadek do stylizacji (w tym mocna szczotka wygładzająca, miękka szczotka wygładzająca, okrągła szczotka dodająca objętości, nasadki do loków Airwrap™ o średnicy 30 mm, nasadki do loków Airwrap™ o średnicy 40 mm oraz nasadka susząca do przygotowania stylizacji) ułatwia tworzenie pełnych objętości loków i fal bez spinek, rękawiczek i skomplikowanych technik zwijania włosów.

Ulepszone stylizacje z bezprzewodową elastycznością. Skuteczne prostowanie wymaga ciepła i czasu. Prostownica Dyson Corrale™ pozwala na stylizację włosów bez kabla do 30 minut - przy takiej samej wydajności termicznej, jak w przypadku prostownicy do włosów z kablem. Ładuje się całkowicie w 70 minut. Jeśli stylizacja trwa dłużej, możesz po prostu podłączać kabel. Dokładny czas pracy zależy od Twoich włosów i nawyków stylizacyjnych.

Dyson Supersonic ma cztery ustawienia ciepła, trzy ustawienia przepływu powietrza i przycisk zimnego powietrza, dzięki czemu można ustawić swój styl. Aby dalej modyfikować strumień powietrza i umożliwić różne opcje stylizacji, oprócz dyszy do stylizacji znajdują się również dysza wygładzająca i dyfuzor. Dzięki technologii ochrony przed przegrzaniem gorące powietrze jest zamknięte po obu stronach zimnego powietrza, co sprawia, że powierzchnia nasadek pozostaje przyjemnie chłodna.