Darmowa wysyłka od 119 zł
Certyfikowany sprzedawca
Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Clarisonic (2 artykułów)

Filtry
Filtry
Sortuj według:
Sortuj według:
Dla kogo
Marka
Seria
Rodzaj produktu
Cena
-
Kolor
Sortuj według:
Twoje filtry:
Marka: Clarisonic

Nie udało się znaleźć odpowiedniego produktu?

Kultowa marka Clarisonic - oczyszczanie skóry jeszcze nigdy nie było tak łatwe

Elektryczne szczoteczki do twarzy Clarisonic to novum, które zachwyciło, zarówno dermatologów, jak i kosmetyczki. Ponad 300 wibracji na sekundę sprawia, że ​​szczoteczki Clarisonic są idealne dla każdej twarzy. Przy niewielkim nakładzie czasu można uzyskać optymalne rezultaty w oczyszczaniu skóry twarzy

Clarisonic - historia powstania

Początki Clarisonic sięgają 2001 roku, kiedy kilku naukowców - Robb Akridge, Ken Pilcher i David Giuliani - wynalazców technologii elektrycznej szczoteczki do zębów Sonic, połączyło siły, aby stworzyć unikalny produkt. Po tym, jak ich szczoteczka do zębów niemal błyskawicznie odniosła ogromny sukces, całkowicie poświęcili się nowemu wynalazkowi, który 3 lata później został wprowadzony na rynek. Szczoteczki do twarzy Clarisonic zrewolucjonizowały profesjonalne oczyszczanie skóry. 

Do jakich rodzajów skóry zalecana jest szczoteczka do twarzy Clarisonic?

Dzięki miękkim i wymiennym nakładkom szczotka do twarzy Clarisonic nadaje się do każdego rodzaju skóry

Obszary zastosowania Clarisonic

  • Zanieczyszczenia i matowa cera

Dzięki innowacyjnej technologii Clarisonic szczoteczka działa dokładnie w tych miejscach, które tego wymagają. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia sześciokrotnie lepiej niż w przypadku tradycyjnego ręcznego oczyszczania twarzy.

  • Powiększone pory

Wiele osób zmaga się z problemem powiększonych porów, które zbierają nadmiar sebum będącego pożywką dla bakterii. Szczoteczka Clarisonic delikatnie otwiera pory, dzięki czemu może je dokładnie oczyścić.

  • Skóra tłusta

Po usunięciu nadmiaru sebum i tłuszczu skóra zaczyna się regenerować, zyskując zdrowy wygląd. Znika również efekt świecenia.

  • Skóra dojrzała

Dzięki zastosowaniu szczoteczki do czyszczenia twarzy Clarisonic skóra jest dokładnie oczyszczona, a tym samym optymalnie przygotowana do dalszej pielęgnacji. Dzięki temu aktywne składniki późniejszej pielęgnacji mogą efektywnie wniknąć w głębsze warstwy skóry, by rozpocząć proces odnowy.

  • Wrażliwa skóra 

Szczoteczki posiadają tak delikatne głowice, że mając nawet bardzo wrażliwą skórę, możesz je stosować dwa razy dziennie, bez ryzyka podrażnień.

W jaki sposób korzystać ze szczoteczki Clarisonic?

Najpierw należy nałożyć na twarz preparat oczyszczający, po czym włączamy szczoteczkę.  Jest ona wodoodporna, dlatego może być stosowana pod prysznicem lub w wannie. Dzięki wbudowanemu zegarowi każda partia twarzy jest optymalnie pielęgnowana. Cykl trwa dokładnie 60 sekund i zaczyna się od czoła, przechodzi na nos i podbródek, aż do policzków. Dzięki 24-minutowej żywotności baterii można korzystać ze szczoteczki Clarisonic przez prawie dwa tygodnie bez konieczności ładowania, nawet gdy jest używana dwa razy dziennie.

Końcówki szczoteczek Clarisonic można dostosować do indywidualnych potrzeb różnych rodzajów skóry.

Gama kosmetyków Clarisonic

Oprócz szerokiego asortymentu innowacyjnych szczoteczek do twarzy firma Clarisonic oferuje również wysokiej jakości produkty pielęgnacyjne, jak np. żel oczyszczający, który odświeża i regeneruje skórę.