Beyoncé

Image placeholder
Sortuj według
  • Popularne
  • Nazwa A-Z
  • Nazwa Z-A
  • Najniższa cena
  • Najwyższa cena
  • Nowości

Nie udało się znaleźć odpowiedniego produktu?


Perfumy Beyoncé – będziesz pachnieć jak gwiazda

Beyoncé Knowles zyskała światową sławę, śpiewając w zespole Destiny's Child, a od 2003 roku ta podziwiana na całym świecie amerykańska piosenkarka R & B odnosi sukcesy jako artystka solowa. „Crazy in love”, „Halo” czy „If I were a boy”  - to zaledwie kilka z jej licznych utworów, które trafiły na szczyty list przebojów. Ale nie tylko muzyka Beyoncé zachwyca jej fanów. Jej niepowtarzalny styl, perfekcja, współtworzą niezwykłą sceniczną osobowość, która przy tym wszystkim zachowuje naturalność i wdzięk. Piosenkarka spełnia się jednak nie tylko na scenie, czy w produkcjach filmowych, zagościła bowiem wraz ze swoimi projektami w świecie mody, jak również tworzy linie perfum, które podbijają świat.

Każde z perfum Beyoncé to osobna kompozycja, podobnie jak jej utwory sceniczne. Tworząc zapachy, jest tak samo kreatywna, jak w swojej muzyce. 

Perfumy Beyonce – dla kogo będą idealne?

Ambicja i pracowitość Beyonce przynosiły jej efekty w postaci licznych nagród, a jej sława rozeszła się na cały świat.  Artystkę wyróżnia silna, nietuzinkowa osobowość, która przebija się również przez sygnowane przez nią zapachy. Każdy z nich to niepowtarzalna, piękna, wyjątkowa kompozycja dla pewnych siebie i pełnych wdzięku kobiet. Wszystkie perfumy Beyoncé mają jedną wspólną cechę – sprawiają, że kobieta, która nimi pachnie, czuje się seksowna i silna.

Perfumy Beyoncé – eleganckie i kobiece zapachy

Wszystkie perfumy Beyoncé znajdziesz w internetowej perfumerii Flaconi

  • Beyoncé Heat to elegancki i bardzo kobiecy zapach dedykowany przebojowym kobietom, które zwyciężają na każdym polu. Heat Rush to zmysłowe, a zarazem orzeźwiające nuty. 
  • Perfumy Beyoncé Pulse mają odzwierciedlać energię piosenkarki skrytą w pulsującym, elektryzującym zapachu. Pulse jest dostępny również w wersji letniej, przepełnionej energią gorących, pełnych słońca miesięcy. 


Wszyscy, którzy niecierpliwie oczekiwali na nową propozycję linii Beyoncé, mają powody do zadowolenia, ponieważ pojawił się:

  • nowy zapach Beyoncé Rise - pełen kwiatowych akcentów, swoisty hołd dla siły kobiecości przepełniony jest aromatami orchidei, frezji i jaśminów. Drzewne akordy nuty bazowej pulsują aromatami piżma i wetiweru.