Darmowa wysyłka od 119 zł
2 próbki gratis
Certyfikowany sprzedawca
Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

beautyblender (11 Artikel)

Filtry
Filtry
Sortuj według:
Sortuj według:
Marka
Cena
-
Kolor
Sortuj według:

Nie udało się znaleźć odpowiedniego produktu?

Beautyblender – gąbka do makijażu, dzięki której idealnie rozprowadzisz podkład!

Wizażyści pokochali beautyblender, który już od dawna jest stałym elementem wyposażenia ich salonów. I z dnia na dzień ten sprytny gadżet zyskuje coraz więcej entuzjastów doceniających jego liczne zalety. Beautyblender umożliwia perfekcyjne nakładanie różnych konsystencji - od podkładu począwszy, przez puder, po serum. Oryginalny beautyblender został opracowany przez wizażystkę Reę Ann Silva, dla której wykonywanie makijażu to profesja, do której podchodzi z wielką pasją i zaangażowaniem.

Czym jest Beautyblender?

Beautyblender to gąbka do makijażu charakteryzująca się specjalnym kształtem oraz materiałem, z którego jest wykonana. Dzięki temu stała się ona niemal obowiązkowym narzędziem pomocnym w wykonywaniu makijażu dla wszystkich profesjonalistów. Dzięki kształtowi zbliżonemu do jajka gąbka Beautyblender wygodnie układa się w dłoni, a także ułatwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich jak na przykład płatki nosa.

Dzięki specjalnej gąbczastej strukturze Beautyblender dozuje optymalną ilość kosmetyku, nie wchłaniając go jednak, jak zwykła gąbka do makijażu. Beautyblender umożliwia zatem równomierną precyzyjną aplikację przy minimalnym zużyciu kosmetyków. Jego miękka powierzchnia sprawia, że aplikacja jest bardzo przyjemna i delikatna dla skóry. W rezultacie, dzięki równomiernemu rozprowadzeniu preparatu udaje się uzyskać nieskazitelnie piękną cerę.

Jak czyścić Beautyblender?

Każdy oryginalny Beautyblender produkowany jest w USA i stamtąd trafia do entuzjastek tego sprytnego gadżetu na całym świecie. Jest to produkt makijażowy z wyższej półki, ale bez wątpienia jego doskonała jakość sprawia, że warto się w niego zaopatrzyć, jako że jest gwarantem idealnego wyglądu. Aby cieszyć się nim przez długi czas, należy go regularnie czyścić. W przypadku suchych tekstur, takich jak sypkie substancje w postaci proszku należy go prać raz na cztery tygodnie. Z kolei w przypadku konsystencji płynnych i kremowych należy czyścić Beatyblender raz w tygodniu, tym samym zapobiegając osadzaniu się w nim bakterii.

Do czyszczenia dostępny jest oryginalny preparat Beautyblender Cleanser. W przypadku, gdy nie masz go pod ręką, można zastosować łagodny szampon, na przykład szampon dla niemowląt. Pod żadnym pozorem nie należy czyścić gąbki detergentem, ponieważ agresywne środki powierzchniowo czynne mogą negatywnie wpływać na strukturę gąbki, przyspieszając jej zużycie, a tym samym niekorzystnie rzutując na końcowy efekt makijażu.