Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

Barberians

Barberians
18 Artykułów

Barberians Copenhagen Products ekskluzywne produkty do golenia i pielęgnacji brody

Barberians Copenhagen Products to ekskluzywny duński asortyment oryginalnych produktów do pielęgnacji zarostu adresowany do współczesnych dżentelmenów. Założeniem marki
jest wytwarzanie jak najlepszych, najbardziej wartościowych produktów. Barberians Copenhagen oferuje pełną gamę akcesoriów do golenia oraz produktów do pielęgnacji brody współczesnego dżentelmena.

Jak, zaznaczają twórcy Barberians Copenhagen nie jest częścią dużej firmy współpracującej, ale małą firmą niszową, opartą na uczciwości, pasji i chęci tworzenia dobrych produktów do pielęgnacji dla mężczyzn. 

Historia pielęgnacji brody z Barberians Copenhagen

Twórcy Barberians Copenhagen inspiracje leżące u podstaw założenia firmy zaczerpnęli prosto z Kalifornii, słynącej z amerykańskiej kultury golenia. Instytucja barberów w ostatnich latach przeżyła ogromne odrodzenie, nie tylko w USA, ale również w Europie. W 2015 roku Ulrik Larsen i Peter Madsen, jako pierwsi w Dani założyli firmę oferującą oryginalny asortyment do golenia. Barberians Copenhagen od samego początku stawia na jakość, oferowane produkty, to dobra z najwyższej półki nawiązujące do pięknej historii i tradycji barber shop’ów.

Barberian Copenhagen Shaving Kit 

Barberians to „powrót do podstaw”. Posiadanie brody, będącej symbolem męskości, ostrości, a niekiedy nawet dzikości wróciło do łask i wpisuje się w aktualne trendy. Jednak, aby broda spełniała swoje funkcje musi być odpowiednio pielęgnowana. Barberians Copenhagen oferują produkty, które reprezentują, to co najlepsze z tradycji barberskiej, jednocześnie ujmując swą niezwykle elegancką formą. 

Sięgnij po akcesoria do golenia, najlepsze szampony, pomady i olejki. Bądź dżentelmenem w najlepszym wydaniu.